Tinker Bell Chiara

Tinker Bell Chiara
"zvonkohra Chiara"

Jmenuji se Markéta Tomášová a jsem vdaná matka 3 synů. Do toho všeho jsem také milovnice whippetů. Whippet je úžasné plemeno a já a moje rodina s nimi trávíme 24 hodin denně. Děláme spolu vše od procházek, výletů, nákupů a dovolených…Mají místo u nás v posteli a jsou plnohodnotnými členy naší rodiny. Zároveň jsem v domácnosti, takže mám čas se věnovat fenám na plný úvazek. Jednoznačně se dá říct, že prioritou je mít feny zdravé a také aktivní.

V současné době máme 3 fenečky.  

Vítejte na stránkách chovatelské stanice
"Tinker Bell Chiara"

Kiki, Ria, Aisha
– bez nich už to nejde.

Whippet? Kdo to je? Jak to vypadá? Proč to neznám? Jakou má whippet povahu?

Toto byly mé otázky na Google, když mi whippet stále vyskakoval mezi vyhledávanými chrty. Přiznám se, že původně jsem chtěla saluku, avšak jsem zodpovědná a charakteristika saluki mě jako lajka chrtů celkem vystrašila. Ačkoli teď už bych si na ní troufla, láska k whipetům je tak silná, že u nich už určitě zůstanu.

Chiara Kiki

Jméno Chiara jsem měla tu možnost vybrat já sama v očekávaném vrhu "Ch" v chovatelské stanici Zarya. Toto jméno se nám však špatně vyslovovalo (jen pro zajímavost, původ je jméno "Clara", v překladu Klára). Od Kláry nebylo těžké se dostat ke KIKI a toto jméno už jí tak zůstalo.

2023 Tinker Bell Chiara-whippet kennel.Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!